Merhaba!

Merhabaa. Blog sayfama hoşgeldinn. Kısaca kendimden bahsedeyim. Ben Mücahit Berçin. İsmimi seviyorum ve ismim “Savaşçı” anlamı taşıyor.  Aslen Orduluyum İstanbul’da yaşıyorum. Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum. Şuanda bir dış ticaret firmasında İş Zekası alanında  çalışıyorum. Yeni şeyler keşfetmeyi, yeni insanlarla tanışmayı severim.

Ülkemizin daha iyi bir seviyeye gelmesi için her birimizin kendini iyi şekilde yetiştirmesi gerekiyor. Bu bilinçle hareket edip kendimi geliştirmeye ve bir şeyler üretmeye çalışıyorum. Öğrendiğim şeylerin kalıcı olması içinde burada yazıya döküyorum ve ölümsüzleştiriyorum.

En büyük hobim yüzmektir. Yazılıma ve İş zekası süreçlerine merakım var, umarım bu alanda iyi seviyeye gelebilirim. Daima çalışmaya devam.

Kısaca benden bu kadar. Benimle ilgili merak ettiğin bir şey ya da herhangi bir sorun olursa iletişim bölümünde ki adresimden (mail adresim: mucahitbercin@gmail.com) bana ulaşabilirsiiiiin. Ayrıca iyi bir dinleyiciyimdir. Dertleşmek, herhangi bir konuda muhabbet etmek veya fikir almak istersen de bana ulaşmaktan çekinmeyesiin 😉